BR Engineering BR1Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o BR Engineering BR1. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o BR Engineering BR1, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se BR Engineering BR1 a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o BR Engineering BR1. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o BR Engineering BR1! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o BR Engineering BR1, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

BR inenýrství
BR1 na své prezentaci na Bahrajnu 6 hodin 2017.
BR1 na své prezentaci na Bahrajnu 6 hodin 2017 .
BR1
Období výroby: 2017-2019
Tída : závodní auto
Verze karoserie : Kupé
Motory:
Benzínový motor : AER P60B
3,0 litru (370 kW / 503 k) a
Gibson GK458
4,5 litru 496 kW (675 k)
Délka: 4650 mm
íka: 1900 mm
Výka: 1050 mm
Rozvor :
Prázdná hmotnost : 850 kg

BR Engineering BR1 je non-hybrid pohánný sportovní auto prototyp , který byl postaven pro SMP Racing a DragonSpeed tým. Vyhovuje pedpism pro prototypy Le Mans pro sezónu 2018 (tída LMP1). Vz byl pouit na mistrovství svta ve vytrvalostních soutích FIA a debutoval na 6hodinovém Spa-Francorchamps , prvním závod mistrovství svta ve vytrvalostních soutích 2018/19 .

rozvoj

SMP Racing se pvodn zúastnil evropské série Le Mans ve tíd LMP2 a postavil vozidlo zaloené na modelu Dallara P217. V roce 2017 navrhli Dallara, BR Engineering a rutí studenti zcela nový podvozek: hlavním konstruktérem BR1 byl Luca Pignacca. První test se konal v Motorlandu Aragón ; Ruský automobilový závodník Michail Aleshin si pi nehod poranil ruku. V pedehe k vozidlu prezentaci v Bahrajnu , Kirill Ladygin , Vitali Petrow , Wiktor Schaitar a Sergej Sirotkin byli v akci jako testovacích jezdc.

Závodní historie

201819

BR1 debutoval v sezón 2018/19, dva pro SMP Racing a jeden pro DragonSpeed. Automobily se liily svými motory: SMP pouívalo 2,4litrový peplovaný motor V6 typu AER P60B, DragonSpeed 4,5litrový V8 od spolenosti Gibson; stejný motor pouívá Rebellion Racing ve svém voze R13 .

První pouití vozu zastínila nehoda idie DragonSpeed Pietra Fittipaldiho bhem kvalifikace, která mla za následek zlomeniny obou nohou. Dvodem nehody byl elektrický problém, který idie zbavil kontroly nad vozidlem a umonil mu nekontrolovateln ídit do zdi v Eau Rouge; zpsobená koda byla tak velká, e auto nebylo moné v závod pouít. SMP Racing ml také technické potíe s autem . 17. Druhý vz . 11 neml problémy a v kvalifikaci skonil pátý. Bhem závodu bylo auto . 17 úastníkem nehody na Eau Rouge, pi které bylo odhodeno do vzduchu a pevráceno. Vz . 11 dokázal po celou dobu závodu bránit svou výchozí pozici a jako pátý proel cílovou áru. Po závod provedli Dallara a SMP Racing zmny v aerodynamice, aby se zabránilo optovnému pevrácení prototypu.

V Le Mans mly vechny ti vozy smlu. DragonSpeed # 10 ml nehodu v zatákách Porsche s asem závodu kolem 7:40 hodin, co vozidlo donutilo vzdát se. Na stejném míst byl zasaen také SMP # 17, který do znané míry pokodil jeho zadní ást. Matewos Issaakjan , který byl v té dob za volantem, se pokusil vrátit auto zpt do box, ale motor vozu byl tak pokozený, e se po nkolika metrech zastavil. Na druhou stranu byl SMP # 11 ueten na pli cesty: akoli se na zaátku závodu musel vrátit do box s technickými problémy, po úspné oprav se dokázal vrátit na tra. Nakonec se dostal na 14. místo v celkové klasifikaci a tedy na páté místo ve tíd LMP1.

SMP # 11 utrpl poruchu motoru v Silverstone , nutit jej do dchodu poprvé v sezón. Ostatní dva se vak dostali do cíle poprvé v této sezón: SMP # 17 til z následné diskvalifikace dvou hybrid Toyota TS050 a dostal tak tetí místo za obma Rebellion. DragonSpeed # 10 byl opakovan zasaen technickými obtíemi, ale dostal se na 25. celkové a tvrté místo ve tíd.

Ve Fuji ztratil SMP # 17 pravé pední kolo, protoe matice kola nebyla správn utaena. Zail také technické potíe a musel být odtaen z trati. Sesterský vz . 11 byl ueten jet jednou a v LMP1 dosáhl tvrtého místa. Stejn jako SMP # 17 byl i DragonSpeed # 10 zasaen technickými chybami a musel být vleen.

Ped 24 hodinami Le Mans 2019 oznámil tým DragonSpeed, e ukoní program LMP1 po skonení sezóny.

galerie

webové odkazy

Commons : BR Engineering BR1  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Individuální dkazy

  1. ^ John Dagys: Dallara-Built BR1 Zcela nové auto - Sportscar365. sportscar365.com, 23. listopadu 2017, pístup k 22. záí 2020 (americká anglitina).
  2. Chris Lugert: WEC 2018: Spolenost BR Engineering pedstavuje nové závodní auto LMP1. In: asopis Motorsport . 17. listopadu 2017, zpístupnno 23. ledna 2019 .
  3. Roman Wittemeier & Erick Gabriel: Po nehodách ve Spa: Jak bezpený je BR1-Dallara In: Total motorsport. 9. kvtna 2018, zpístupnno 23. ledna 2019 .
  4. Heiko Stritzke & Gary Watkins: Dallarv LMP1 bolid je nyní bezpenjí, ale pomalejí. In: Total motorsport. 5. ervna 2018, zpístupnno 23. ledna 2019 .
  5. Heiko Stritzke: Koncentrace na IndyCar: DragonSpeed ukonuje zapojení LMP1. In: Total motorsport. 21. kvtna 2019, zpístupnno 22. záí 2020 .

Opiniones de nuestros usuarios

Nikol Pavelka

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o BR Engineering BR1 mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o BR Engineering BR1, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o BR Engineering BR1 zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Peter Stehlíková

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o BR Engineering BR1 napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.