Alexej Alexandrovi MordaovInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Alexej Alexandrovi Mordaov. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Alexej Alexandrovi Mordaov, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Alexej Alexandrovi Mordaov a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Alexej Alexandrovi Mordaov. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Alexej Alexandrovi Mordaov! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Alexej Alexandrovi Mordaov, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Alexej Alexandrowitsch Mordaschow ( rusky ; narozen 26. záí 1965 v Cherepovetsu v severním Rusku ) je ruský podnikatel. Je generálním editelem spolenosti Severstal a generálním editelem skupiny Severstal . Obchodní asopis Forbes odhadl jeho jmní v roce 2018 na 20,5 miliardy amerických dolar , co z nj iní tvrté místo na seznamu nejbohatích Rus, které okupují.

ivot

Mordashov je syn oceli pracovníka a ocelovým pracovníka.

Do roku 1988 studoval Mordashov na Togliatti University of Economics and Technology v Leningradu . Tam se setkal s budoucím ruským premiérem Anatolijem Tschubaisem , který v té dob na této univerzit uil. V téme roce v tomto roce získal titul MBA na Newcastle Business School na Northumbria University , kde také v roce 2003 získal estný doktorát .

Po ukonení studií nastoupil Mordashov do zamstnání v hutní kombinaci erepovec . Tam pracoval ve finanní správ a pozdji se stal zástupcem vedoucího plánovacího týmu.

V roce 1992, na zaátku privatizace ruských státních spoleností, se Mordaov stal ekonomickým a finanním editelem hutního kombajnu, který byl brzy pemnn na akciovou spolenost OAO Severstal . Generální editel kombajnu Jurij Lipuchin najal Mordaova k provedení privatizace spolenosti. Tehdejí 27letý Mordaschow poté zaloil dceinou spolenost s názvem Severstal-invest , z nich 24% patilo sklízecí mlátice a 76% jemu samému. Pod jejím jménem poté koupil podíly v hutnickém závod a získal tak kontrolu nad spolenost.

Od roku 2000 je Mordaov lenem rusko-nmecké vládní komise pro strategickou spolupráci v oblasti ekonomiky a financí.

5. íjna 2007 podepsal Mordashov dohodu se spoleností Siemens AG o dlouhodobé spolupráci na vývoji ruského výrobce turbín Silowyje maschiny . Ve stejném roce pevzal vtinu v Silowyje maschiny. V roce 2012 spolenost pln koupil a pevzal balíek akcií spolenosti Siemens s blokovací meninou 25% + 1 akcie. EMAljans byl také pevzat. V roce 2015 drel 25procentní podíl v nmecké turistické skupin TUI . Je tam lenem dozorí rady od února 2016 a je povaován za spolehlivého podnikatele.

Mordashov je spolu se dvma jeho syny také hlavním akcionáem provozovatele zlatého dolu Nordgold .

Spolu s ímskou Abramowitsch , e je na rad z poruník do Velkého divadla .

rodina

Mordashov je enatý a má est dtí.

literatura

webové odkazy

Individuální dkazy

 1. Informace na webu Severstal ( Memento ze dne 2. ervna 2013 v internetovém archivu ) (v rutin)
 2. 20 . Forbes. Citováno 22. ervence 2020 (v rutin).
 3. a b c d Alexey Mordaschow: Oligarcha zachrauje TUI. In: tagesschau.de . 5. ledna 2021, zpístupnno 7. ledna 2021 .
 4. Mordashovova biografie na Skandaly.ru ( Memento z 27. záí 2007 v internetovém archivu ) (v rutin)
 5. a ivotopis b . (PDF; 122 kB) TUI Group , pístup 7. ledna 2021 .
 6. Power Machines: Siemens dosáhl dohody s ruským oceláským magnátem. In: Handelsblatt , 5. íjna 2007.
 7. Mordashov pevezme vtinu Power Machines. ( Memento z 24. srpna 2016 v internetovém archivu ) In: Handelszeitung , 27. listopadu 2007.
 8. : Siemens " ". In: Kommersant . 20. února 2012, zpístupnno 31. srpna 2015 .
 9. Gerhard Hegmann: Modelový oligarcha zvyuje svj vliv na TUI. In: Welt Online . 21. srpna 2015, zpístupnno 31. srpna 2015 .
 10. tagesschau.de: Rus nakupuje energii na TUI. Citováno 26. bezna 2018 (v nmin).
 11. . Citováno 22. ervence 2020 (v rutin).

Opiniones de nuestros usuarios

Vladimir Vacková

Článek o Alexej Alexandrovi Mordaov je úplný a dobře vysvětlený. Neodstraňuji ani nepřidávám čárku.

Magda Veselý

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Alexej Alexandrovi Mordaov, ale moc se mi líbil.

Vanessa Petrová

Tento záznam o Alexej Alexandrovi Mordaov bylo přesně to, co jsem chtěl najít.

Marta Stejskalová

Informace o proměnné Alexej Alexandrovi Mordaov jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.