Agustín OriónInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Agustín Orión. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Agustín Orión, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Agustín Orión a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Agustín Orión. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Agustín Orión! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Agustín Orión, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Agustín Ignacio Orión (narozen 26. ervna 1981 v Ramos Mejía ) je argentinský národní fotbalový hrá, který má od roku 2017 smlouvu s CSD Colo-Colo .

Klubová kariéra

Agustín Orión zahájil svou kariéru v oblasti mládee v San Lorenzu , kde byl poprvé v profesionálním týmu v roce 2001. Nicmén, Orión nedlal jeho ligový zápas debutovat a do roku 2005, kdy se okamit stal pravidelným brankáem. Ale nemohl tuto pozici udret a byl zpt v brance jako íslo 1 v roce 2007, kde okamit vedl svj tým k vítzství v Clausue. Po dvou letech utrpl Orión zranní zkíeného vazu, nae zaostal.

Poté se Agustín Orión v roce 2010 pesthoval do Estudiantes de La Plata . Tam se mu po krátké dob aklimatizace podailo vyhrát Aperturu 2010. S Estudiantes neuspl ve tvrtfinále na Copa Libertadores 2010 kvli pravidlu gól venku u pípadného vítze SC Internacional . Na Copa Libertadores 2011 musel Orión a jeho klub piznat poráku na penalty v 16. kole, Club Cerro Porteño z Paraguay .

V roce 2011 Agustín Orión odeel do Boca Juniors , kde byl pravidelným brankáem.

Kariéra národního týmu

Orion byl jmenován na Copa America 2007 poprvé od reprezentaní trenér Alfio Basile jako tetí branká za Roberto Abbondanzieri a Juan Pablo Carrizo v argentinském týmu.

V záí 2011 byl Alejandro Sabella Orión nominován na Copa Roca . Tam hrál oba zápasy proti Brazílii .

úspchy

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. ^ Orion po La Plata , pístup 11. íjna 2011

Opiniones de nuestros usuarios

Dominik Blažek

Pro ty, jako jsem já, kteří hledají informace o Agustín Orión, je to velmi dobrá volba.

Adela Stehlíková

Tento záznam o Agustín Orión bylo přesně to, co jsem chtěl najít.

Zdenka Petrová

Potřeboval jsem najít něco jiného o Agustín Orión, což nebyla typická věc, která se vždy čte na internetu, a tento článek z Agustín Orión se mi líbil.