V současné době se Diskuse:Ústřední zpravodajská služba stalo tématem obecného zájmu mnoha lidí po celém světě. Jeho relevance a význam vyvolaly v dnešní společnosti velké diskuse a analýzy. Z různých úhlů pohledu zaujal Diskuse:Ústřední zpravodajská služba pozornost odborníků a fanoušků a stal se opakujícím se tématem v konverzacích, diskuzích a výzkumech. Ať už kvůli svému dopadu na kulturu, ekonomiku, politiku nebo na osobní úrovni, Diskuse:Ústřední zpravodajská služba je i nadále bodem neustálé pozornosti a studia. V tomto článku důkladně prozkoumáme význam a důležitost Diskuse:Ústřední zpravodajská služba a také jeho dopad na moderní společnost.
Ad změna 12:20, 14. 3. 2006 Beren (smazán odstavec o nepřesném překladu. Zpravodajskou službou se totiž označuje jak rozvědka, tak i kontrarozvědka): nevím, já se v tom absolutně nevyznám, ale Tomdickfeld tomu názoru dost věřil. --Mormegil ✉ 18:03, 14. 3. 2006 (UTC)
Máte to zastaralý, Petraeus už pokud vím odstoupil.
"Dnes bojuje proti teroristickým útokům." chybí tam dodatek... které nezřídka sama vykonstruovala. (80.92.252.254 9. 5. 2013, 13:22 (UTC))
Tak když kolega Cechblog chce zmazat info o operaci Kondor, mohl by to podrobněji zdůvodnit v diskuzi. Jeho tvrzení ve shrnutí editace totiž nerozumím a nepřijde mi dostatečné (a zřejmě nestačí ani ostatním kolegů). Cechblog říká, že článek Al-Jazzeiry opravdu nelze považovat za nezávislý zdroj, dvojnásob když cituje Jakobín, přední americký levicový magazín usilujítí o prosazení myšlenek socialismu. Dle mého názoru lze v tomto případě považovat Al-Džazíru za nezávislý zdroj. Je to katarská státní stanice a Katar je prakticky americký protektorát, takže když už píše o (starých) zločinech amerických tajných služeb, je nepravděpodobné, že by si je vymýšlel nebo zveličoval. Nerozumím také tomu, jak kolega přišel na to, že jde o citaci nějakého amerického časopisu (evidentně také nezávislého ve vztahu k CIA), google to nepotvrzuje. Navíc, i kdyby to bylo zveřejněno v Jakobínu, tak co? wikipedie netřídí zdroje na dobré pravicové, špatné levicové a nejhorší Pravdu, wikipedisté by také neměli. --Jann (diskuse) 21. 4. 2016, 19:55 (CEST) PS. Samozřejmě by bylo lepší mít knihu napsanou odborníkem na historii amerických tajných služeb, nijak nespojeným ani s americkým režimem ani se státy na něm závislými, ale zatím musíme vystačit s tím co je, s novinovými články z USA a zemí závislých na USA.
Al-Džazíra je jedna z největších zpravodajských televizí na světě, takže nevím proč bychom ji měli mazat. Nevím o tom, že by někdy vědomě manipuloval z fakty. A pokud je kritická k USA, není to lepší zdroj informací než nějaká servilní média? Co se týká Jacobinu, souhlasím s Jannem, v článku o nějakém zdrojování Jacobinem není řeč, pouze autorka článku pro Al-Džazíru je editorkou Jacobinu, to je snad na wiki povoleno. Navíc, podle mě není dobré dělit média na ose levá - pravá, ale seriózní a neseriózní. Pokud je Cechblog proti Jacobinu (který navíc v článku jako zdroj vůbec není, je to jenom Cechblogův úlet), bylo by dobré pro nás ostatní doložit, proč je je nevhodný.--Ladin (diskuse) 24. 4. 2016, 11:13 (CEST)